Starbucks Fırsatları

Eğer siz de Starbucks kahve marketler zincirininde kahve içmeyi seviyor ve devamlı tüketiyorsanız burda anlatacağımız fırsatlar tam size göre.

Starbucks mobil uygulama ve kart kullanımı
Starbucks kart ve mobil uygulama ile hesabınıza bakiye yükleyebilir ve harcamalarınızdan ücretsiz kahve kazanabilirsiniz. 15 kahve alımına 15 yıldız hediye ediyor ve 1 adet küçük boy içeçek kazanabiliyorsunuz.

Paket kahve alımına 1 adet küçük boy içecek hediye
2 yıldır bu kampanya uygulanmıyordu. Geçenlerde yapılan duyuru ile kampanya yeniden aktif. Paket kahve alımında isterseniz o an içeceklerinizi de bu kahveden ücretsiz hazırlatabiliyorsunuz. Paket kahve alımında hesabınıza da 15 adet yıldız tanımlanıyor ve istediğiniz zaman 1 adet küçük boy içeceğinizi alabiliyorsunuz.

Doğum gününde ücretsiz içecek
Starbucks mobil uygulaması doğum günlerinizde 1 adet küçük boy içecek ikram ediyor ve bunun için hesabınıza 15 adet yıldız tanımlıyor.

1 milyon yıldız kampanyası

Kampanya yeni duyuruldu ve henüz aktif değil. Önümüzde ki günlerde her kahve için kazandığımız yıldızın yanında ekstra yıldız verilecek. 1000 adete kadar yıldız kazanabileceği belirtiliyor. Kampanya 1 milyon yıldız dağıtıldığında sona erecek. 1 Milyon Yıldız Yağmuru Kampanyamız Starbucks Türkiye Mobil Uygulaması veya Starbucks Plastik Kart ile yapılan alışverişlerde geçerli olacaktır.

Starbucks reserve demleme kahve kampanyası
Starbucks mobil uygulamasıyla ödeyerek reserve kahve satın alımlarınızda 5 yıldız kazanıyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.