Ücretsiz Tav Passport Hızlı Geçiş

Etkinlik Forum Bankalar ve Kredi Kartları Ücretsiz Tav Passport Hızlı Geçiş

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  enes tarafından 9 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #254 Yanıt

  enes
  Yönetici

  CEPTETEBliler anlaşmalı havalimanlarında Hızlı Geçiş özelliğini ücretsiz kullanıyor.

  Beklemek Yok

  CEPTETEB üyesiysen TAV Passport ve Sabiha Gökçen Hızlı Geçiş hizmetinden ücretsiz yararlanır, sıra beklemeden uçuşa geçersin.
  4 Havalimanı 9 Nokta 4 Havalimanı 9 Nokta

  CEPTETEB üyeleri İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen, Ankara Esenboğa ve İzmir Adnan Menderes havalimanında toplam 9 noktada hızlı geçiş yapar.
  Aile Boyu Öncelik Aile boyu öncelik

  CEPTETEB üyelerinin aile fertleri de ayrıcalıklı hizmeti hak eder. Hızlı geçiş hakları 2 yetişkin ve 18 yaş altı çocukları için geçerlidir.

  Kampanya Detayları

  TAV Passport veya Sabiha Gökçen Hızlı Geçiş ayrıcalığından ücretsiz kullanabilmen için, geçişinden bir gün öncesine kadar CEPTETEB müşterisi olman yeterli.

  CEPTETEB müşterisi olmak için CEPTETEB Hesap, CEPTETEB Vadeli Mevduat, CEPTETEB Kredi, CEPTETEB Kredi Kartı’ndan herhangi birisine sahip olman yeterli. Kampanyadan yararlanabilmek için herhangi bir alt limit şartı bulunmuyor.

  Ayda 4, yılda toplamda 24 kez CEPTETEB’in bu ayrıcalığından faydalanabilirsin. Aylık kullanım hakkı, son kullanım tarihinden geriye dönük 30 gün olarak hesaplanır. Bu limit toplam müşteri limitidir, TAV veya Sabiha Gökçen Havalimanında hakkın kullanılmış olmasının önemi yok.

  CEPTETEB Mobil Uygulaması’nda kalan geçiş hakkı adedini görebilirsin.

  TAV Passport veya Sabiha Gökçen Hızlı Geçiş ayrıcalığından faydalanabilmek için QR kod üretme esnasında internet bağlantının olması gerekir.

  https://www.cepteteb.com.tr/havalimanlarindan-hizli-gecis-kampanyasi

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Ücretsiz Tav Passport Hızlı Geçiş
Bilgileriniz: