Petrol Ofisi’nde 50 TL’ye Varan MaxiPuan

Etkinlik Forum Bankalar ve Kredi Kartları Petrol Ofisi’nde 50 TL’ye Varan MaxiPuan

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  enes tarafından 9 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #260 Yanıt

  enes
  Yönetici

  Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarından 16 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 125 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 30 TL MaxiPuan, alışverişlerinizden en az birini Maximum Mobil Öde-Geç ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!

  Maximum Mobil Öde-Geç ile ödeme yapılabilmesi için yakıt alımından 1 gün önce Maximum Mobil’de yer alan Petrol Ofisi Öde-Geç uygulaması üzerinden plaka tanımının yapılması gerekmektedir. Bankamatik Kartlar ile Maximum Mobil Öde-Geç işlemi gerçekleştirilememektedir. Maximum Mobil Öde-Geç yalnızca benzin ve dizel yakıt alımlarında kullanılabilmektedir.

  Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Maximum Mobil Öde-Geç Ayrıntılı Bilgi

  Maximum Mobil Öde-Geç Nasıl Kullanılır?

  Mobil Öde-Geç Anlaşmalı Petrol Ofisi İstasyonları web sitesinde yer almaktadır

  Maximum Anlaşmalı Tüm Petrol Ofisi İstasyonları web sitesinde yer almaktadır

  Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Katılmak için: Katılmak için: 3 farklı şekilde katılım sağlayabilirsiniz.

  • Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
  • SMS göndererek kampanyaya katılmak için PO yazıp boşluk bırakarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numarasından, İş Bankası kart sahipleri 4402’ye, Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kart sahipleri 4757’ye SMS göndermelidir. Gönderilecek SMS’ler, GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Hemen bu sayfadan katılmak için “Kampanyaya Katılın” butonundan açılan formu doldurup “Gönder”e tıklayabilirsiniz.

  Unutmayın, 50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları*, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Ziraat Maximum Kartlar. *Maximum Mobil Öde-Geç ile alımlarda yalnızca kredi kartları kullanılabilmektedir.
  • 16 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında Maximum Petrol Ofisi Kampanyası kapsamında Maximum Mobil Öde-Geç veya Maximum Temassız Kartlar ile yapılan Öde-Geç işlemlerindeki, 125 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde %3 indirim yansımış işlemler de kampanyaya dahil edilecektir.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Petrol Ofisi istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 5 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximum programına dahil Ziraat Bankası Kartları sahipleri sadece SMS göndererek katılabilir ve en fazla 30 TL MaxiPuan kazanabilir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Petrol Ofisi’nde 50 TL’ye Varan MaxiPuan
Bilgileriniz: