Gittigidiyor İş Bankası MaxiPuan Kampanyası 50/500 – 75/1000

Etkinlik Forum Bankalar ve Kredi Kartları Gittigidiyor İş Bankası MaxiPuan Kampanyası 50/500 – 75/1000

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  enes tarafından 9 ay önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #384 Yanıt

  enes
  Yönetici

  16-30 Haziran 2018 tarihleri arasında GittiGidiyor’dan tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize 50 TL, 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerinize 75 TL MaxiPuan kazanabilirsiniz.

  Cep telefonunuza Maximum Mobil uygulamasını indirdikten sonra, ilgili kampanyadaki “Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya katılabilirsiniz.
  Katılımınızı kampanya dönemi içerisinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

  Kazandığınız Maxipuanlar 13 Temmuz 2018 tarihinde kampanyada kullandığınız kredi kartınıza yüklenecektir.

  Verilecek MaxiPuanların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2018’dir. Bu tarih aralığında (13-23 Temmuz 2018) kullanılmayan MaxiPuanlar geri alınacaktır.

  İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli),İş Bankası Bankamatik Kartları kampanyaya dahildir. Maximiles kredi kartları ile kazanılan MaxiPuanlar Maxi Mil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılacaktır. BKM Express’inize tanımlı belirtilen kartlar ile yapılan ödemeler kampanyaya dahildir.

  Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

  Mücevher, Takı, Saat (Diğer Mücevher, Takı – Erkek Mücevher, Takı – Mücevher, Değerli Taş – Ziynet ve Külçe Altın – Pırlanta kategorileri) ve “Otomobil ve Motosiklet” (Otomobil, Motosiklet araç satışları) kategorilerinden gerçekleştirilecek işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Gittigidiyor İş Bankası MaxiPuan Kampanyası 50/500 – 75/1000
Bilgileriniz: