Aygaz, Mogaz, Tüplügaz 25 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı

Etkinlik Forum Bankalar ve Kredi Kartları Aygaz, Mogaz, Tüplügaz 25 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  enes tarafından 10 ay 2 hafta önce tarihinde güncellendi.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
 • Yazar
  Yazılar
 • #261 Yanıt

  enes
  Yönetici

  ​Aşağıda belirtilen seçili illerdeki Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinden 1 Nisan – 30 Haziran tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 55 TL ve üzeri 1. peşin harcamanıza 10 TL; tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 55 TL ve üzeri 2. Peşin harcamanıza 15 TL, toplamda 25 TL MaxiPuan veya ilave 2 taksit fırsatı!

  Kampanya sadece Amasya, Bartın, Bingöl, Bitlis, Çanakkale, Denizli, Düzce, Kırşehir, Mersin, Muş, Nevşehir, Siirt, Sinop, Tunceli ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz Tüplügaz işyerlerinde ve Bartın, Bitlis, Denizli, Kırşehir,Mersin, Sinop ve Uşak illerinde yer alan Maximum anlaşmalı Mogaz Tüplügaz işyerlerinde geçerlidir.

  • Kampanyadan yararlanmak için seçili illerde yer alan Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerindeki Maximum POS cihazından tek seferde ve farklı günlerde 55 TL ve üzeri peşin harcama yapılması gerekmektedir.

  • Kampanyaya dahil Aygaz Tüplügaz işyerleri ve Mogaz Tüplügaz işyerleri.

  Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli), Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları.

  Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Aynı gün yapılan harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kampanya kapsamında İş Bankası Maximum Kart ve Maximum Programına Dahil Ziraat Bankası Kredi Kartları ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir.

  Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aygaz ve Mogaz Tüplügaz işyerlerinde görüntülenebilecek olup sadece tüp alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 9 Temmuz 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 23 Temmuz 2018 (bu tarih dâhil) olup MaxiPuan’lar 24 Temmuz 2018’de geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşterimiz kampanyadan en fazla 1 kere yararlanabilecek ve kampanya kapsamında en fazla 25 TL ilave MaxiPuan kazanabilecektir. Maximum Kart ve Maximiles’ı bulunan müşterilerimizin kazandıkları ilave MaxiPuan tutarları kampanya kapsamında en son kullandıkları kartlarına yüklenecektir. Maximum Kart’a yüklenen MaxiPuanlar Maximum Kart ile, Maximiles’a yüklenen MaxiPuanlar Maximiles ile kullanılmalıdır.

1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)
Yanıtla: Aygaz, Mogaz, Tüplügaz 25 TL’ye Varan MaxiPuan Fırsatı
Bilgileriniz: