Kargo indirim kampanyaları

Kargo gönderileriniz için firmların indirim kampanyalarını bir başlık altında topladık.
İndirim kampanyaları içinde genel ve en avantajlı olanları listeledik.

 

Yurtiçi Kargo İndirim Kampanyaları

Yurtiçi Kargo %30 İndirim Müşteri Mobil Kampanyası
Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Kampanyası’yla gönderilerinizde %30 indirimden faydalanın.
Kampanyadan faydalanmak için Yurtiçi Kargo şube ve acentelerine gelerek yapacağınız gönderilerde “Yurtiçi Kargo Müşteri Mobil Kampanyası”ndan faydalanmak istediğinizi belirtmeniz gerekmektedir.

Yurt Dışı Kampanyasıyla Kargolarınız Dünyaya Açılsın
31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olacak “Yurtdışı Kampanyası” ile, YURTDIŞI EKSPRES ürünü için %25’e varan indirim sunulacak ve yakıt farkı uygulanmayacaktır.

 

Aras Kargo İndirim Kampanyaları

ZUBİZU kullanıcılarına %25 indirim
Kampanyadan yararlanmak isteyen ZUBİZU kullanıcılarının ZUBİZU uygulaması üzerinden aldıkları indirim kodlarını, kargo gönderimi yaparken Aras Kargo şubesindeki görevliye iletmeleri gerekmektedir.
Kampanya 01.06.2018 – 01.09.2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır.


Kamil Koç ile %25 indirim

Aras Kargo& Kâmil Koç işbirliğiyle Kâmil Koç Bumerang üyeleri ücretsiz SMS göndererek ya da Kâmil Koç’un online platformları üzerinden %25 kargo indirimi kazanıyor.
Kampanya 20.09.2017 – 30.06.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanyadan sadece Bumerang üyesi olan Kâmil Koç müşterileri faydalanabilecektir.
Kampanyadan yararlanmak isteyen Kâmil Koç müşterilerinin ‘’KKOC ARAS’’ yazıp 3172’ye SMS atması ya da www.kamilkoc.com.tr/kampanyalar sayfasından Aras Kargo’da geçerli indirim kodunu alması, kargo gönderisi yaparken indirim kodunu ilgili görevliye iletmesi gerekmektedir.

 

PTT Kargo Kampanyaları

PTTCell kullanıcılarına %20 indirim
Pttcell – Ptt Kargo İndirimi Kampanyası’na kaydolan müşterilere kendilerine bildirilen tek kullanımlık şifre ile Ptt Kargo yurt içi işlemlerinde %20 indirim tanımlanacaktır.
Kampanyadan faydalanmak için ‘Ptt Kargo’ yazıp 1788’e SMS gönderilmesi ve ardından ilgili hatta gönderilen şifrenin Ptt işyerlerindeki Ptt Kargo yetkililerine iletilmesi gerekmektedir.
İlgili kampanyadan faturasız abonelerimiz 30 gün içerisinde en fazla 3 kez; faturalı abonelerimiz ise bir fatura dönemi içerisinde en fazla 3 kez yararlanabilir.
1788’e gönderilecek SMS’ler ücretsizdir.

PTT Kargo Kitap Taşıma Kampanyası
Kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesi ve eğitim ve kültür alanlarındaki gelişmelere katkı sağlanabilmesi amacıyla maddi çıkar gözetmeksizin kitap taşımacılığında büyük indirim yapılarak destek sağlanmıştır.
01/03/2012 tarihinde hayata geçirilen bu proje kapsamında, 1(bir) kg ağırlığa kadar olan muhteviyatında kitap bulunan bireysel APS Kurye gönderileri 3,00 TL ücretle , 1(bir) kg ağırlıktan fazla olan APS Kurye/Kargo gönderileri ise mevcut tarife üzerinden % 50 indirim uygulanarak kabul edilmektedir.
En sevdiğim kampanyadır. Sevdiğiniz insanlara kitap hediye ederek onları sevindirebilirsiniz. Kitap gönderim fiyatları çok uygundur.


Aile Dostu Kampanyası
Türkiyede Aile Birliğinin Korunması Eylem Planına destek olmak amacıyla aile fertlerinin birbirine göndereceği kargo ve APS Kuryelerin % 10 indirimli olarak Şirketimiz vasıtasıyla taşınması planlanmıştır.

 

Mng Kargo Kampanyaları

Türk Telekom Müşterilerine özel %30 indirim
MNG Kargo’dan Türk Telekom mobil hat, evde internet ve evde telefon abonelerine Özel % 30 İndirim
Kampanyadan Türk Telekom Mobil Hat , Türk Telekom Evde İnternet ve Evde Telefon hat sahibi olan MNG Kargo Bireysel Müşterileri faydalanacaktır.
Kampanyadan yararlanılabilmesi için Türk Telekom müşterileri MNG boşluk TC kimlik numarası yazıp 6262’ye SMS göndermesi, gelen şifrenin ilgili şube yetkilisine iletilmesi gerekmektedir.

 

MNG Kargo Denizbank Bireysel Müşterilerine %30 indirim
Denizbank Bireysel Müşterileri gerçekleştirecekleri yurtiçi gönderilerinde, %30 indirimden yararlanıyor.
Kampanyadan faydalanmak isteyen DenizBank Müşterileri, kendilerine elektronik posta / SMS yoluyla gelen kodu MNG Kargo şubelerinde ilgili yetkiliye ibraz etmeleri yeterli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.